Fresh Organic Juicing Fruits & Vegetables

9 Products Found
Add Selected To Cart
Quantity Image Name Price
Assorted 2nd Grade (blemished) 500g Assorted 2nd Grade (blemished) 500g $5.95
In stock
Beetroots 500g Beetroots 500g $4.95
In stock
Beetroots 1kg Beetroots 1kg $7.95
In stock
Beetroot 3kg Beetroot 3kg $23.85
In stock
Beetroot 10kg Beetroot 10kg $65.00
In stock
Celery - Large Whole Celery - Large Whole $15.95
In stock
Celery 6 PACK - Large Whole Celery 6 PACK - Large Whole $85.00
In stock
Celery Whole - SMALL Celery Whole - SMALL $11.95
In stock
Celery - Half (MEDIUM) Celery - Half (MEDIUM) $7.95
In stock
Celery - Whole (MEDIUM) Celery - Whole (MEDIUM) $14.50
In stock
Celery - 3 Pack (MEDIUM) Celery - 3 Pack (MEDIUM) $42.50
In stock
Celery - Whole 6 Pack  (Medium) Celery - Whole 6 Pack (Medium) $79.00
In stock
Fresh Ginger Root 100g Fresh Ginger Root 100g $6.95
In stock
Fresh Ginger Root 500g Fresh Ginger Root 500g $29.95
In stock
Fresh Ginger Root 1kg Fresh Ginger Root 1kg $59.00
In stock
Juicing Apples - Red Juicing Apples - Red $6.95
In stock
Juicing Carrots 20kg - $4.95/kg Juicing Carrots 20kg - $4.95/kg $99.00
In stock
Juicing Box - SMALL Juicing Box - SMALL $45.00
In stock
Juicing Box - LARGE Juicing Box - LARGE $79.00
In stock
Juicing/Stock/Broth Carrots 1kg Juicing/Stock/Broth Carrots 1kg $6.50
Sold Out
Juicing/Stock/Broth Carrots 3kg - $5.95/kg Juicing/Stock/Broth Carrots 3kg - $5.95/kg $17.85
Sold Out
Juicing/Broth/Stock Carrots 18kg - $4.95/kg Juicing/Broth/Stock Carrots 18kg - $4.95/kg $89.00
Sold Out
Limes (Loose/Single) Limes (Loose/Single) $1.75
Sold Out
Limes 3 Pack Limes 3 Pack $4.95
Sold Out
Tahitian Limes 5 Pack Tahitian Limes 5 Pack $7.95
Sold Out